GOSS-BIZ 31 Maj 2023, 14:09

Videot dhe fotot e Jorit nuk lejohen të shfaqen në këtë shtet!

Videot dhe fotot e Jorit nuk lejohen të shfaqen në këtë

Jori Delli është një nga modelet e njohura shqiptare që së fundmi mori vëmendje të madhe në vend falë eksperiencës në “Big Brother Vip Albania”.

Tashmë ajo ka nisur procedurat për t’u zhvendosur në Tiranë. E teksa kjo procedurë po vijon, ajo poston shpesh në rrjetet sociale, sidomos në TikTok dhe Instagram.

Por videot e saj nuk lejohen në një shtet: Rusi. Jori ka postuar mesazhin që i del në video, i cili i tregon se është bllokuar në Rusi.

”Russia nuk më do”– shkruan modelja krah fotos, ndërsa arsyeja ende nuk dihet.

Videot dhe fotot e Jorit nuk lejohen të shfaqen në këtë