GOSS-BIZ 16 Maj 2022, 17:46

Valdrin Sahiti nuk mungoi as në “Billboard Music Awards”, kë veshi këtë herë stilisti shqiptar?

Valdrin Sahiti nuk mungoi as në “Billboard Music Awards”,

Mbrëmjen e djeshme, “Billboard Music Awards” nderoi me çmime artistët e njohur, që kaluan në tapetin e kuq.

As këtë vit nuk kishte se si të mungonte një shqiptar. Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren Chloe Bailey, e cila kishte zgjedhur të vishte një fustan i zi lëkure, të gjatë deri në fund të këmbëve, i mbyllur me golf e me doreza. Ky fustan është punuar nga Valdrin Sahiti dhe më herët e ka veshur edhe këngëtarja, Nora Istrefi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chlöe (@chloebailey)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by V A L D R I N S A H I T I (@valdrinsahitiofficial)

Kujtojmë që  shumë yje ndërkombëtarë janë veshur nga Valdrini. Këtu mund të përmendim Rita Orën, Beyonce, Khloe Kardashian, Nicole Scherzinger, etj.