GOSS-BIZ 1 Qershor 2023, 11:21

Vajzat e njohura shqiptare na treguan trendin e flokëve për këtë sezon!

Vajzat e njohura shqiptare na treguan trendin e flokëve për

Gocaaaa, ky artikull është për ju. Ok, është edhe për djemtë dhe burrat që ta lexojnë dhe t’jua dërgojnë vajzave dhe grave të jetës së tyre.

Nëse ende jeni në dilemë për modelin e flokëve për këtë verë, disa nga vajzat e njohura shqiptare ranë në një mendje: baluket. Nëse keni nevojë për inspirim para se të vendosni, më poshtë ju sjellim fotot e vajzave.

Bora Zemani

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Elita Rudi

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

Era Istrefi

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Xhensila Myrtezaj

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)


Do guxoni? Si e vendosët?