GOSS-BIZ 31 Maj 2023, 20:16

U përfolën për një lidhje, Dea flet për marrëdhënien me Kristin: "Kemi shumë kimi"

U përfolën për një lidhje, Dea flet për

Ditët e fundit, finalsitët e "BBVIP" Dea Mishel dhe Kristi janë gjendur në qendrën e vëmendjes së mediave rozë dhe rrjeteve sociale, teksa janë përfolur më shumë se njëherë për një lidhje dhe jo pa shkak. Megjithatë ajo cka kemi të konfirmuar deri më tani është se ata do të jenë bashkë, por në ekran, si juristë të programit "She's on Top" në Top Channel. 

Megjithatë sot e ftuar në "Ftesë në 5", ku Dea ka folur për eksperiencën në reality show, për ngjarjet pas përfundimit të formatit dhe aventurës së re që e pret në televizion, ajo po ashtu është pyetur edhe për Kristin dhe marrëdhënien e tyre, nis edhe nga lajmet që kanë qarkulluar. 

Unë me Kristin kuptohemi shumë mirë. Me disa njerëz ose kuptohesh ose jo dhe ne të dy kuptohemi. Me Kristin kemi kimi, ai është djalë simpatik. Por nuk mund të flasim për ndjenja romantike”, u shpreh Dea, megjithëse fakti që nuk mund të flasin për ndjenja romantike (momentalisht) nuk do të thotë që nuk mund të flasim më vonë për to. 

Ndërkohë sa i takon roleve që do të kenë në "She's on Top", Dea u shpreh:

Në ‘She’s On Top’ mendoj që Kristi do të jetë më i rreptë se ai është i drejtpërdrejtë dhe unë do përpiqem ta zbus,"

/News31