GOSS-BIZ 24 Janar 2023, 09:49

“Po të doja e kisha kap Kiarën me kohë”, si reagoi moderatorja pas deklaratës së Kristit?

“Po të doja e kisha kap Kiarën me kohë”, si reagoi

Një deklaratë e Krist Aliajt për Kiara Titon, ka trazuar ujërat në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Teksa po qëndronin në guzhinë Luizi, Kiara dhe Kristi, ky i fundi është shprehur tekstualisht se:
“Po të doja Kiarën, e kisha kapur me kohë”.

Në këtë moment Luizi vendosi që thjesht të largohej duke i lënë vendin Kiarës që të kthente përgjigje. Moderatorja i kërkoi Kristit të kishte kujdes me deklaratat që bën dhe të mos jetë kaq i sigurtë. Në vijim ajo shprehet se kushdo që të kishte qenë në vend të Luizit, të njëjtën “procedurë” do të kalonte.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)