GOSS-BIZ 29 Maj 2023, 14:21

Pas fotove të Don Xhonit me Era Istrefin, reagon ish-partnerja e tij: "Ajo është kaq e shëmtuar pa make up"

Pas fotove të Don Xhonit me Era Istrefin, reagon ish-partnerja e tij:

Disa ditë më parë në media qarkulluan disa foto ku Don Xhoni dhe Era Istrefi shfaqeshin duke u përqafuar r teksa ishin duke pritur në aeroport.

E mesa duket lajmi mbërriti deri në Rusi!

Ish-partnerja e Don Xhonit, modelja Ariana Lirey ka parë këto foto. Dikush i ka dërguar në “Whatssap” një ndër lajmet që qarkulluan për dyshen. Ariana e pyet se kush është ajo në foto. Personi që i dërgoi lajmin i thotë se është Era Istrefi, e madje thotë se është e shëmtuar pa make-up.

Bisedën, e cila është bërë në anglisht, e ka publikuar në Instastory vetë Ariana.

Pas fotove të Don Xhonit me Era Istrefin, reagon ish-partnerja e tij: