GOSS-BIZ 28 Maj 2023, 10:18

Një detaj i përbashkët i Nita Latifit dhe Sara Hoxhës!

Një detaj i përbashkët i Nita Latifit dhe Sara Hoxhës!

Herë pas here ndodh që vajzat e njohura të showbiz-it shqiptar të bëjnë "xing" me veshjet apo akserët që zgjedhin në daljet e tyre publike.

E njëjta gjë ndodhi edhe me artisten Nita Latifi dhe partneren e Ledri Vulës, bukuroshen Sara Hoxha.

Pak ditë më parë në festën e promovimit të albumit të Ledrit, Sara u shfaq me një palë vëthë gri, në formën e kapëseje flokësh.

Një detaj i përbashkët i Nita Latifit dhe Sara Hoxhës!

Të njëtin aksesorë kishte zgjedhur të përdorte edhe Nita Latifi në videoklipin e saj më të ri, të publikuar mbrëmjen e djeshme.

Një detaj i përbashkët i Nita Latifit dhe Sara Hoxhës!

Cilës i shkojnë më shumë na e thoni ju, por ndoshta sapo zbuluam aksesorin trend të kësaj vere dhe është shuumë "cool".