GOSS-BIZ 31 Maj 2023, 10:47

Në vend të Arbër Hajdarit do të shohim ish-konkurentin e BBV në rolin e opinionistit edicionin e ardhshëm?

Në vend të Arbër Hajdarit do të shohim ish-konkurentin e BBV

Arbër Hajdari deklaroi publikisht se nuk do të jetë si opinionist në “Big Brother Vip Albania 3”, duke e arsyetuar këtë vendim se jo çdo pozicion është i përjetshëm. Nga ana tjetër, edhe Zhaklin Lekatari nuk e ka konfirmuar ende nëse do jetë sezonin e ardhshëm. E teksa asgjë nuk është konfirmuar, ofertat për këto pozicione sapo janë hedhur.

Së fundmi, një ish-banor i Big Brother Vip 2 është shprehur i gatshëm për t’iu "zënë vendin".

Bëhet fjalë për Krist Aliajn, i cili teksa ishte i ftuar në “Shqipëria live” tha se e sheh veten si opinionist në edicionin e tretë dhe sipas tij ky do ishte bonus për programin.

“Për mua është logjike të jem opinionist sepse fakti që kam eksperiencë në një Big Brother shumë dinamik, di të bëj analizë të fortë, do e gjeja veten dhe do ishte bonus për programin. Pra jam një person që i ka kaluar ato situata, jo vetëm i analizon si person i tretë”, tha Kristi.

Kristi u vetëofrua, ndaj i mbetet produksionit që ta shqyrtojë kërkesën e tij!