GOSS-BIZ 13 Maj 2022, 21:50

Marc Anthony fejohet me modelen 23-vjeçare

Marc Anthony fejohet me modelen 23-vjeçare

Këngëtari Marc Anthony dhe e dashura e tij Nadia Ferreira sapo janë fejuar.

Bukuroshja 23-vjeçare ka publikuar së fundmi unazën e saj me diamant në Instagram. “Festa e fejesës”, shkroi modelja në Instagram-in e saj.

Marc Anthony fejohet me modelen 23-vjeçare

Ferreira publikoi foton, ku shfaqej dora e saj poshtë dorës së Marc Anthony.

Gishti i unazës së Anthony ka një tatuazh të zi në vend të unazës, ndërsa nusja e ardhshme tregonte diamantin e saj të ri.

Njoftimi për fejesë erdhi pikërisht tre muaj pasi dyshja ndezi thashethemet për një romancë mes tyre.