GOSS-BIZ 31 Maj 2023, 13:10

Kujdes, Ledri, Majk dhe Capital T tani dalin vetëm natën!

Kujdes, Ledri, Majk dhe Capital T tani dalin vetëm natën!

Po po, siç e lexuat, 3 reperët më IN të momentit po bëhen bashkë e po sjellin surpriza! Majk, Ledri Vula dhe Capital T kanë "bashkuar forcat" për hitin e kësaj vere.

Lajmin e bënë të ditur vetë ata duke na zbuluar titullin dhe datën e publikimit. Me titull, “Yjet dalin natën”, bashkëpunimi i tyre do të publikohet me 6 qershor. Doni edhe orën? Në 13:00 vendosni alarmin.

Të tre rep-artistët kanë postuar në Instagramet e tyre të njëjtën foto, të shkëputur nga xhirimet e videoklipit dhe duken *yjeeee*.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Jeni gati? Pooo, edhe ne sigurisht!