GOSS-BIZ 30 Maj 2023, 18:09

Kristi dhe Dea janë bashkë? Po, në këtë program të "Top Channel"!

Kristi dhe Dea janë bashkë? Po, në këtë program të

Gjatë ditës së sotme, Dea dhe Kristi vendosën që të krijonin zhurmë papritur në rrjet, teksa postuan disa foto që dukeshin qartazi që vinin nga i njeti vend, ndërsa mediat dhe fansat e tyre aluduan se mos ndoshta kishte dicka mes tyre. Një arsye më shumë për të dyshuar ishte edhe dekalrata e ish-banorit të "BBVIP" në "Shqipëria Live", i cili u shpreh se "e dashura e tanishme ishte më e bukur se ato të mëparshmet", duke nënkuptuar që ishte në një lidhje. Plus le ta pranojmë që kanë mjaft kimi si dyshe.

Kristi dhe Dea janë bashkë? Po, në këtë program të

E duket se Kristi dhe Dea janë vërtetë bashkë, por jo në jetën personale (të paktën me aq sa dimë), por në programin "She's On Top" që do të nisë këtë të dielë në ekranin e Top Channel, si gjothmonë si pjesë e "E Diell". Këtë dyshja e kanë konfirmuar në promon që sapo është transmetuar, teksa duket se do të jenë pjesë e jurisë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @shesontop.tch

Kështu, do mundemi të shohim kiminë e finalistëve të "BBVIP" në ekran, dhe mund të gjykojmë nëse kanë kimi edhe si cift. /News31