GOSS-BIZ 16 Maj 2022, 11:20

“Kriset” marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit, menjëherë pas deklaratës së këngëtarit

“Kriset” marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Nora

 

 

Para pak ditësh i ftuar në Top Albania Radio “Pardon my French” ka qënë këngëtari Robert Berisha ku foli rreth projekteve muzikore por dhe për jetën e tij personale.


Ai u shpreh:

“Pas një pauze shumë të gjatë 4 vite, ku i kam kushtuar kohë gocës, Renee-së, dhe me angazhimet e mia, po “robi plaket kur do vetë”. Tani jam shumë i lumtur ka thënë këngëtari.


Roberti pranoi publikisht se është i dashuruar, dhe vajza që i ka rrëmbyer zemrën quhet Laureta.


Menjëherë mbas kësaj deklarate të këngëtarit vjen reagimi i ish-bashkëshortes së tij këngëtares Nora Istrefi.

 

“Kriset” marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Nora


Të dy këngëtarët nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, duke na bërë të dyshojmë se ky veprim erdhi pasi Roberti zyrtarizoi mardhënien e tij publikisht me vajzën e quajtur Laureta.

 

 

“Kriset” marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Nora

Kujtojmë se çifti janë prindër të një vajze të quajtur Renee.