GOSS-BIZ 29 Maj 2023, 09:30

Kirara Tito foli edhe një herë tjetër për ndarjen nga Luizi!

Kirara Tito foli edhe një herë tjetër për ndarjen nga Luizi!

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë çifti më i përfolur i vitit. Eksperienca e tyre në “Big Brother Vip Albania” bëri që ata të dashurohen e në fund romancën e tyre ka kurorëzojnë në martesë.

Pas daljes nga shtëpia e famshme, aludimet se martesa ka marrë fund e se janë ndarë, vijnë herë pas here në qendër të vëmnedjes. Në lidhje më këto, Kiara ka vendosur të reagojë përmes ironisë.

Teksa ka postuar një foto krah Luizit në Instagramin e saj, moderatorja ka shkruar:

“U ndamë prapë!”, duke hedhur kështu poshtë të gjithë zërat se marrëdhënia e tyre nuk është në ditët më të mira.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Kujtojmë se pas eksperiencës në “BBV”, Luizi ka nisur koncetet dhe projektet muzikore, ndërsa Kiara përflitet se do drejtojë një emision në “Top Channel”.