GOSS-BIZ 14 Maj 2022, 16:05

“Kampion i botës” Noizy i dedikon këngë boksierit shqiptar

Shokë prej shumë vitesh reperi Noizy dhe boksieri i njohur Florian Marku nuk hezitojnë asnjehere të mbështesin njëri-tjetrin në hapat e karrierës së tyre.

Ktë gjë Noizy e ka shprehur së fundmi me publikin e këngës së tij më të re e cila titullohet “Florian Marku”.

Në tekst reperi i drejtohet boksierit si “Kampion i botës Marku”.

 

“Kampion i botës” Noizy i dedikon këngë boksierit

 

Videoklipi tregon të gjitha mometet e karrierës së boksierit dhe fitoret që ai ka pasur ndaj kundërshtarëve.

Kjo këngë është pritur mjaft mirë nga fansat e Noizyt dhe Florianit të cilët janë shprehur krenar.