GOSS-BIZ 29 Maj 2023, 16:58

Ishte mbështetësja e tij më e madhe gjatë "BBVIP', Luizi zgjedh ta surprziojë fansen e tij në këtë mënyrë!

Ishte mbështetësja e tij më e madhe gjatë "BBVIP',

Luiz Ejlli arriti të dilte triumfues nga shtëpia e "BBVIP" këtë edicion, ndërsa po ashtu arriti që ishte protagonist absolut edhe jashtë reality show-t, duke u shëndrruar në personazhin më të përfolur të mediave rozë muajt e fundit dhe sigurisht, duke fituar mjaft fansa gjatë rrugëtimit. Një prej fanseve të tij më të zjarrta, ashtu sic është parë në rrjetet sociale e sidomos në TikTok, ka qenë zonja Kristina, një zonjë shqiptare që jeton në Greqi e që ishte jo vetë ndjekëse e rregullt e këngëtarit, por edhe emocionhej bashkë me të sa herë kishte ngjarje në reality show. 

Sot, artisti shkodran ka zgjedhur që ta surprizojë zonjën në Kristina, duke "shpërlbyer" kështu një prej admirueseve të tij më të mëdha, në mos më të madhen, duke e marrë me video në telefon dhe duke e përshëndetur e biseduar me të. 

Momentin Ejlli e ka ndarë në Instagram dhe reagimin, mjaft të bukur të Kristinës, mund ta shihni mv poshtë, bashkangjitur me fjalët e dashurisë së Luizit që i drejtohen jo vetëm asaj, por të gjithë fansave të tij. /News31

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)