GOSS-BIZ 16 Janar 2022, 12:53

(FOTO) U tha se është bërë nënë për herë të dytë në fshehtësi, Kylie Jenner shuan çdo dyshim

(FOTO) U tha se është bërë nënë për herë

Fansat e Kylie Jenner kishin bindjet se ajo ishte bërë nënë për herë të dytë dhe se lajmin po e mbante të fshshtë. E gjitha nisi pasi  Travis Barker postoi një foto nga shtëpia e Kourtney ku shihej një biberon fëmijësh gjysmë e mbushur - duke nxitur teoritë se i përket fëmijës së sapolindur të Kylie. (KLIKO

Mirëpo, këtë herë e kanë patur gabim. Zërat i ka mohuar vetë Kylie së fundmi në mënyrë joindirekte. Ditën e djeshme vajza e Kim, Chicago dhe vogëlushja e Kylie, Stormi festuan ditëlindjet dhe sigurisht nuk mund të mungonte një festë madhështore.

Dhe një nga gjërat që tërhoqi më shumë vëmendjen, ka qenë edhe një nga postimet në Inststory të Kylie, e cila na hoqi kuriozitetin për shtatzëninë e saj. Ajo publikoi një selfie në pasqyrë, ku dukej barku ende i rrumbullakosur.

(FOTO) U tha se është bërë nënë për herë

Këtë herë detaje i gënjyen të gjithë.

/News31