GOSS-BIZ 1 Qershor 2023, 14:10

Falë partnerit të saj, “Duje” e Albina Këlmendit do të jetojë përgjithmonë në formën më të bukur!

Falë partnerit të saj, “Duje” e Albina Këlmendit do

Partneri i Albina Këlmendit, sipërmarrësi Valon Vataj i bëri gjysmës së tij dhuratën më të bukur. 

Për të mbajtur gjithmonë gjallë këngën “Duje” por edhe për t’ju ardhur në ndihmë një kategorie individësh speciale, ai ka hapur një Qëndër Rekreative për Persona me Sindromën Doën dhe Autizëm. E kjo qendër mban pikërisht emrin “Duje”.

Këtë lajm të bukur e ka bërë me dije vetë artistja teksa ka postuar në Instagram, fotot krah Valonit, përpara Qëndrës.

“Duje do jetojë gjithmonë falë teje”, ka shkruar Albina duke etiketuar partnerin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Albina Kelmendi (@kelmendialbina)

Sa gjest i ëmbël!