GOSS-BIZ 30 Maj 2023, 15:08

Dokumenti i nxjerr zbuluar, martesa e Luizit dhe Kiarës nuk ka qenë reale?

Dokumenti i nxjerr zbuluar, martesa e Luizit dhe Kiarës nuk ka qenë

Natën e madhe të finales së Big Brother Vip Albania, Luizi dhe Kiara kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Përpara Kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj dhe familjarëve e miqve të ngushtë, ata i thanë “PO” njër-tjetrit.

E pas kësaj, të gjithë kishin vetëm një pyetje: a ishte e vërtetë martesa e ciftit? Duket se jo.

Pak caste më parë ju bëmë me dije se Luizi ka rimarrë zyrën e tij të noterisë dhe e ka kthyer në një biznes tjetër personal. Së fundmi është publikuar edhe fotoja e dokumentit zyrtar. Dhe ajo cfarë bie në sy është gjendja civile e këngëtarit.

Ai paraqitet si “beqar”.

Dokumenti i nxjerr zbuluar, martesa e Luizit dhe Kiarës nuk ka qenë

Duke mos u ditur ende asgjë rreth vërtetësisë të kësaj situate, mbetet të presim një sqarim nga Luizi për të kuptuar gjithcka!