GOSS-BIZ 28 Maj 2023, 22:07

Arbër Hajdari merr vendimin lidhur me pjesëmarrjen e tij në Big Brother Vip 3

Arbër Hajdari merr vendimin lidhur me pjesëmarrjen e tij në  Big

Arbër Hajdari ka qenë në poltronin e opinionistit për dy sezone rradhazi në Big Brother Vip Albania. Por gjërat duket se do ndryshojnë.

Ditën e sotme në "E diell" ai ka bërë të ditur se nuk do të marrë pjesë në edicionin e tretë të BBVA.

Arbri u shpreh se ky pozicion nuk do jetë i përhershëm, ndaj nuk e shikon veten sezonin e ardhshëm.

“Vjet ishte më e vështirë, për shkak të ngarkesës që kam. Gjithmonë kam dashur të ruaj qetësinë dhe mos ndikohem nga komentet jashtë, dhe ti ri larg trysnisë dhe të prezantoj atë që jam. Opinionisti nuk mund të jetë i përjetshëm, fillon dhe konsumohesh dhe mendoj se nuk e shoh më veten në sezonin e radhës. Në lojë më kanë pëlqyer njerëzit që kanë qenë koherent në lojën e tyre, si Beniada pasi ishte një njeri që i qëndroi larg thashethemeve”.

I pyetur se nëse ka ndonjë këshillë për opinionistin e radhës, ai tha:

"Nuk duhet të përfshihen emocionalisht dhe të ndikohen nga fjalët e njerëzve".