GOSS-BIZ 16 Maj 2022, 10:33

Albërie Hadergjonaj “thumbon” hapur Ronela Hajatin me anë të një foto

Albërie Hadergjonaj “thumbon” hapur Ronela Hajatin me anë

 

 

Mes kritikave dhe komenteve pozitive që këngëtarja Ronela Hajati mori pas skualifikimit të saj në Eurovizion, një tjetër emër ka reaguar ndaj performancës së saj.

 

Albërie Hadergjonaj me anë të një foto të këngëtares Rona Nishliu e cila përfaqësoi Shqipërinë në këtë festival në vitin 2012 krahas fotos ajo ka shkruar:

 

“Me ktë nuk qeshi Europa por na zbardhi faqes!!!!!!”

Albërie Hadergjonaj “thumbon” hapur Ronela Hajatin me anë

 

 

 

Kujtojmë se këngetarja Rona Nishliu u rendit në vendin e pestë në tabelën përfundimtare të pikëve, duke u konsideruar si një ndër performancat më të mira dhe duke shënuar arritjen më të madhe që Shqipëria ka pasur në skenën e Eurovisionit.

Albërie Hadergjonaj “thumbon” hapur Ronela Hajatin me anë

 

 

 

Nga ana tjetër edhe pse këngëtarja Ronela Hajati nuk arriti të shkonte në finale dhuroi një performancë energjike duke bërë që të gjithë të flisnin për këngën dhe performacën e saj.