GOSS-BIZ 20 Nëntor 2023, 17:41

Robert Pattinson do të bëhet baba për herë të parë!

Robert Pattinson do të bëhet baba për herë të

Robert Pattinson, "fiksimi" juaj i adoleshencës dhe ylli i "Batman" dhe partnerja e tij Suki Waterhouse do të bëhen prindër për herë të parë. Në fakt, pritja e ëmbël përflitej prej disa kohësh, teksa këngëtarja e njohur ka konfirmuar gjithcka në performancvn e fundit në "Corona Capital". 

Para se të niste të këndonte, Suki tha: “Vendosa të vesh disa gjëra të shndëritshme sepse mendova se do t’ju shpërqendronte nga diçka tjetër që po ndodh, por s'e di sa do ja dal."- ndërsa drejtoi gishtin nga barku i rrumbullakosur që shfaqej qartë në veshjen që kishte zgjedhur. 

U duk në fakt se aktorja e këngëtarja britanike kishte zgjedhur me qëllim një fustan të shkurtër me xixa, për të konfirmuar shtatzëninë, teksa fansat e cifti mezi e kishin pritur këtë moment. 

Suki, 31 vjeç dhe Robert, 37 vjeç, (sa shpejt që kalon koha), janë shumë të lumtur që do të bëhen prindër,  ndërsa dyshja kanë 5 vite të lidhur bashkë dhe janë kujdesur që cdo detaj nga marrëdhënia ta mbajnë sa më private. Ata dolën publikisht në tapetin e kuq në dhjetor 2022, në shfaqjen e "Dior" në Egjipt. 

/News31