GOSS-BIZ 9 Korrik 2024, 16:04

Robert Berisha nuk përmbahet në publik, e dashura poston videon nga pushimet

Robert Berisha nuk përmbahet në publik, e dashura poston videon nga

E dashura e Robert Berishës, Ana Skrel, nga Ulqini ka ndarë disa momente nga pushimet e tyre.
23-vjeçarja ka publikuar një moment intim, ku Berisha shihet nga pas, duke e përqafuar.

Duket se videoja u shpërnda menjëherë dhe postimi u fshi nga të dy protagonistët.

Robert Berisha nuk përmbahet në publik, e dashura poston videon nga