GOSS-BIZ 19 Nëntor 2023, 19:52

Olta Gixhari tregon si i ka pritur Dori “provokimet” e saj në “DWTS”

Olta Gixhari tregon si i ka pritur Dori “provokimet” e saj në

Olta Gixhari këtë sezon është pjesë e jurisë së “DWTS” krah Ilir Shaqirit, Valbona Selimllarit dhe Lori Balës.

Gjatë kësaj eksperence të saj nuk kanë munguar batutat, zënkat me konkurrentët apo edhe ngacmimet, sidomos ndaj Ilirit.

Lidhur me këto të fundit është pyetur së gjatë një interviste për “Dancing With The Stars Fan Club”.

Si i ka pritur partneri i saj, Dori ngacmimet dhe reagimet e saj? Duket se me shumë sportivitet dhe gjithmonë suportues.

“Dori burri im, çfarë më thotë? Bravo zemër, vazhdo kështu. Derisa vazhdoj të jem kështu dhe do më shikoni dhe më keq, do të thotë se ai më mbështet", tha duke qeshur.