GOSS-BIZ 8 Korrik 2024, 15:07

Olta Gixhari nuk i hap telefonin Monika Lubonjës: Je femra më…

Olta Gixhari nuk i hap telefonin Monika Lubonjës: Je femra më…

Erjola Doçi gjatë lojës në Top Arena, i kërkoi Monika Lubonjës të marrë në telefon Olta Gixharin.
Në telefonatë ajo do të komplimentohej për linjat trupore dhe për bukurinë.

Megjithëse telefoni ra disa herë, Olta Gixhari nuk e hapi por sërish Monika Lubonja ia dha mesazhin e saj.

“Olta Gixhari, pas meje, je femra më seksi e show bizit, kinemasë dhe teatrit”, u shpreh Monika.