GOSS-BIZ 13 Qershor 2024, 20:03

Olta Gixhari behët nënë për herë të dytë, publikon fotot e ëmbla nga spitali me të dy djemtë

Olta Gixhari behët nënë për herë të dytë,

Olta Gixhari behët nënë për herë të dytë. Postimi i saj në instagram tregon Amarin e vogël teksa puth të vëllain e sapo lindur. 

Aktorja nuk ka treguar ende se si e kanë quajtur të voglin dhe ka zgjedhur të vendosë vetëm datën e ardhjes së tij në jetë 13.06.2024

Olta Gixhari e bëri publike shtatëzëninë e saj gjatë spektaklit "Dancing with the stars" ku ishte si anëtare e jurisë. 
I urojmë jetë të gjatë bebushit!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)