GOSS-BIZ 20 Nëntor 2023, 11:04

Meriton Mjekiqi flet për raportin me Noizy-n dhe Don Xhonin pas sherreve të bujshme

Meriton Mjekiqi flet për raportin me Noizy-n dhe Don Xhonin pas sherreve

Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar pasditen e djeshme në “Mos i bjer me top”, ku ka rrëfyer detaje nga jeta private dhe ajo profesionale.

Ai ka folur edhe për marrëdhënien e tij me dy reperët e famshëm, Noizy-n dhe Don Xhonin. Ka bërë bujë në rrjet sherri i tij me Noizy-n dhe me grupin OTR, teksa në këtë intervistë Meritoni tregoi se është pajtuar me të gjithë anëtarët.

“Unë jam pajtuar me Noizyn dhe me pjesëtarët e tjerë të labelit të OTR. Jemi pajtuar në Prishtinë”, tha Meritoni.

Moderatori ka pasur përplasje edhe me Don Xhonin, i cili në fakt u bë i famshëm nga emisioni i tij.

“Edhe me Don Xhonin kam raporte të mira. Para disa javëve jemi takuar tek Big Bengu në studio. Me të gjithë flas me të gjithë e kam mirë”, tha Mjekiqi.