GOSS-BIZ 20 Nëntor 2023, 17:53

Kim Kardashian i futet aktrimit "seriozisht", pas rolit në serialin e njohur tashmë do e shohim në film!

Kim Kardashian i futet aktrimit "seriozisht", pas rolit në

Kim Kardashian duket se ka shkëlqyer në rolin e Siobhan në "American Horror Story", rolin e saj të parë në ekran dhe karriera si aktore mund të themi që sapo ka nisur, pasi është përzgjedhur për një tjetër projekt, këtë herë në film. 

Kështu raportohet e miliarderja ka marrë një propozim të ri për të qenë pjesë e një filmi që mban titullin “The 5th Wheel”, film që thuhet se do të jetë i zhanrit komedi dhe është shkruar nga Paula Pell dhe Janine Brito.

Sa i takon rolit, nëse do të pranojë sigurisht, Kim do të jetë një grua në karrierë, sipërmarrëse e një biznesi, por nuk dihen ende detajet, edhe pse ka zhvilluar disa takime me producentët. 
 
Roli në "AHS: Delicate" ishte i pari për Kim si akore profesioniste, megjithtë eksperiencën para kamerave dhe në televizion ajo e zhvillon prej vitesh me serialin "The Kardashians", shfaqje që ka në fokus jetën private të saj e të familjes së famshme. 

/News31