GOSS-BIZ 20 Nëntor 2023, 11:47

Elvis Pupa mungoi në “DWTS Fan Club”, reagon Albi Nako: Pa dinjitet!

Elvis Pupa mungoi në “DWTS Fan Club”, reagon Albi Nako: Pa

Elvis Pupa nuk ishte i pranishëm ditën e djeshme në “DWTS Fan Club” dhe kjo ka acaruar Albi Nakon. Ai u shpreh se fakti që të premtën as nuk kërceu, të paktën duhet të ishte të kërkonte një ndjesë.

“Jora thotë ka një arsye, por dhe unë kisha një arsye. Rashë sot me gjithë dollap nga kati i dytë, por erdha. E shoh Visin pak të kompleksuar edhe nga situata të premten, me numrin që bëri me Token. Visi e njeh televizionin dhe mosqënia këtu, e shoh shumë të frustruar. Mund të vinte këtu, të kishte justifikuar situatën me një ndjesë për ditën e premte", u shoreh Albi ndër të tjera.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dancing With The Stars | Albania (@dwts.albania)