GOSS-BIZ 7 Korrik 2024, 17:17

Bjordi Mezini zbulon planet e dasmës me Ana Likën, tregon të ftuarin e parë

Bjordi Mezini zbulon planet e dasmës me Ana Likën, tregon të

Ish banori i Big Brother VIP, Bjordi Mezini ka treguar planet për dasmë me partneren e tij Ana Lika. I pyetur nga personazhi Minioni, në Top Arena, ai tha se të ftuarit e dasmës do t’i zgjedhë Ana dhe se do të jenë shumë persona.

Kush do ti vendosë të ftuarit e dasmës, ti apo Ana?
Bjordi Mezini: Ana

Sa do të ftoni?
Bjordi Mezini: Do të jeni shumë.

Do të jetë Manushi?
Bjordi Mezini: Nëse ka kohë

Manushit t’ja sjellësh ftesën ka kohë, s’ka kohë…
Bjordi Mezini: Je i ftuar zyrtarisht Manush.